KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 15:00
Sheffield United
1-4Maç sonucu · İY 0-2
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,95

En olası skor

2-0

%10

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%79
2.5 üst
%57
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.95.83.01.00.30.1
110115.51.90.50.1
29.69.95.11.70.40.1
35.96.03.11.10.30.1
42.72.81.40.50.10.0
51.01.00.50.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Burnley 1456.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1456).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Sheffield United 1620.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Burnley 1456.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Sheffield United 1620.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,83, Burnley 1,03).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,83, Burnley 1,03).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,83, Burnley 1,03).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,83, Burnley 1,03).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,83, Burnley 1,03).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,83, Burnley 1,03).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,83, Burnley 1,03).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,83, Burnley 1,03).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %17'inde, Burnley %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven55/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,03.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,86.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — Burnley · Kuponperest