KuponperestV2
9 Aralık Cumartesi · 15:00
Sheffield United
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Brentford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,58

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%44
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%74
2.5 üst
%48
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
07.58.14.71.80.50.1
111126.92.60.70.2
28.19.15.11.90.50.1
34.04.52.51.00.30.1
41.51.70.90.40.10.0
50.40.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 84%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%67
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Brentford 1690.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1690).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Sheffield United 1620.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Brentford 1690.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Sheffield United 1620.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,48, Brentford 1,13).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,48, Brentford 1,13).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,48, Brentford 1,13).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,48, Brentford 1,13).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,48, Brentford 1,13).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,48, Brentford 1,13).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,48, Brentford 1,13).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,48, Brentford 1,13).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %17'inde, Brentford %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven68/100Orta risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven54/100Orta risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven49/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — Brentford · Kuponperest