KuponperestV2
31 Mart Pazar · 16:15
Sevilla
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,55

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%25
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%48
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%72
2.5 üst
%47
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
08.1118.54.11.50.4
18.3139.14.41.60.5
24.56.74.92.40.90.3
31.62.41.70.80.30.1
40.40.60.50.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 59%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%75
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, Valencia 1601.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1597 — 1601).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Sevilla 1597.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, Valencia 1601.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Sevilla 1597.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,07, Valencia 1,46).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,07, Valencia 1,46).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,07, Valencia 1,46).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,07, Valencia 1,46).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,07, Valencia 1,46).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,07, Valencia 1,46).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,07, Valencia 1,46).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,07, Valencia 1,46).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %13'inde, Valencia %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven55/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven70/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven61/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,53.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — Valencia · Kuponperest