24 Eylül Salı · 20:00
Kuponperest analizi
SEV%63Beraberlik%20VDD%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Real Valladolid 1378.
- Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,26
Beklenen gol (dep.)
1,15
Toplam beklenen gol
3,41
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Real Valladolid 1378.
- Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1378).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Sevilla 1589.
- Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 2,26, Real Valladolid 1,15).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 2,26, Real Valladolid 1,15).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
- Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).