KuponperestV2
3 Kasım Pazar · 18:30
Sevilla
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Real Sociedad de Fútbol

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,36

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%85
2.5 üst
%67
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.65.74.92.81.20.4
15.79.98.34.72.00.7
24.88.26.93.91.60.6
32.74.63.92.20.90.3
41.11.91.60.90.40.1
50.40.60.50.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 86%
Dixon-Coles%50
Monte Carlo%52
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1636).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Sevilla 1589.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Sevilla 1589.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,67, Real Sociedad de Fútbol 1,69).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,67, Real Sociedad de Fútbol 1,69).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,67, Real Sociedad de Fútbol 1,69).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,67, Real Sociedad de Fútbol 1,69).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,67, Real Sociedad de Fútbol 1,69).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,67, Real Sociedad de Fútbol 1,69).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,67, Real Sociedad de Fútbol 1,69).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,67, Real Sociedad de Fútbol 1,69).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven61/100Orta risk
  • Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %17'inde, Real Sociedad de Fútbol %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — Real Sociedad de Fútbol · Kuponperest