KuponperestV2
27 Mayıs Cumartesi · 19:00
Sevilla
1-2Maç sonucu · İY 1-1
Real Madrid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,46

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%53
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%72
2.5 üst
%44
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.813115.62.20.7
17.4129.44.91.90.6
23.35.24.12.10.80.3
31.01.51.20.60.20.1
40.20.30.30.10.10.0
50.00.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 87%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Elo gücü%84
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Real Madrid 1892.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1587 — 1892).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Sevilla 1587.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Real Madrid 1892.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Sevilla 1587.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,87, Real Madrid 1,58).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,87, Real Madrid 1,58).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,87, Real Madrid 1,58).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,87, Real Madrid 1,58).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,87, Real Madrid 1,58).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,87, Real Madrid 1,58).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,87, Real Madrid 1,58).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,87, Real Madrid 1,58).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %20'inde, Real Madrid %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,87 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven49/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 0,87.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 0,87.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 0,87.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven65/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven72/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — Real Madrid · Kuponperest