KuponperestV2
26 Eylül Çarşamba · 22:00
Sevilla
3-0Maç sonucu · İY 3-0
Real Madrid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,43

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%25
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%71
2.5 üst
%43
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
08.4129.54.81.80.5
17.9129.34.71.80.5
24.06.04.52.30.90.3
31.32.01.50.70.30.1
40.30.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 85%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%75
Elo gücü%81
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, Real Madrid 1855.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1597 — 1855).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Sevilla 1597.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, Real Madrid 1855.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Sevilla 1597.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,98, Real Madrid 1,51).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,98, Real Madrid 1,51).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,98, Real Madrid 1,51).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,98, Real Madrid 1,51).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,98, Real Madrid 1,51).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,98, Real Madrid 1,51).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,98, Real Madrid 1,51).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,98, Real Madrid 1,51).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %13'inde, Real Madrid %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven55/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven63/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — Real Madrid · Kuponperest