KuponperestV2
17 Mart Pazar · 14:00
Sevilla
1-2Maç sonucu · İY 1-0
RC Celta de Vigo

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,81

En olası skor

0-0

%16

Ev sahibi kazanır
%35
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%33
Karşılıklı gol
%35
1.5 üst
%54
2.5 üst
%27
3.5 üst
%11

Skor olasılık matrisi

012345
017146.11.70.40.1
116135.61.60.30.1
27.36.12.60.70.20.0
32.21.90.80.20.00.0
40.50.40.20.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 38%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%50
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, RC Celta de Vigo 1624.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1587 — 1624).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Sevilla 1587.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, RC Celta de Vigo 1624.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Sevilla 1587.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%84
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%32
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%68
Güven47/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven46/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven46/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %20'inde, RC Celta de Vigo %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %65'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,84 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven48/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 0,92.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 0,92.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 0,92.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven55/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%10
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — RC Celta de Vigo · Kuponperest