KuponperestV2
17 Mart Pazar · 14:00
Sevilla
1-2Maç sonucu · İY 1-0
RC Celta de Vigo

Kuponperest analizi

SEV%37Beraberlik%32RCE%32

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%68
Güven47/100Orta riskModel uyumu 38%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,92

Beklenen gol (dep.)

0,84

Toplam beklenen gol

1,76

En olası skor

0-0

%17

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, RC Celta de Vigo 1624.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1587 — 1624).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Sevilla 1587.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%32
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%68
Güven47/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 0,92, RC Celta de Vigo 0,84).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven46/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Sevilla — RC Celta de Vigo · Kuponperest