7 Ekim Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
SEV%38Beraberlik%30RCE%31
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%62
Güven60/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Sevilla 1597.
- RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,17
Beklenen gol (dep.)
1,13
Toplam beklenen gol
2,31
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, RC Celta 1620.
- Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1597 — 1620).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Sevilla 1597.
- RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,17, RC Celta 1,13).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,17, RC Celta 1,13).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Sevilla son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).