KuponperestV2
25 Nisan Perşembe · 19:30
Sevilla
5-0Maç sonucu · İY 0-0
Rayo Vallecano

Kuponperest analizi

SEV%49Beraberlik%23RVA%28

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%56
Güven57/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,73, Rayo Vallecano 1,18).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,73

Beklenen gol (dep.)

1,18

Toplam beklenen gol

2,91

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1595, Rayo Vallecano 1620.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1595 — 1620).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Sevilla 1595.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,73, Rayo Vallecano 1,18).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,73, Rayo Vallecano 1,18).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Sevilla son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Sevilla — Rayo Vallecano · Kuponperest