KuponperestV2
1 Mayıs Pazartesi · 21:00
Sevilla
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Girona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,88

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%32
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%38
1.5 üst
%58
2.5 üst
%30
3.5 üst
%11

Skor olasılık matrisi

012345
013136.72.30.60.1
113146.92.40.60.1
26.87.03.61.20.30.1
32.42.41.20.40.10.0
40.60.60.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 62%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Girona 1565.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1587 — 1565).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Sevilla 1587.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Girona 1565.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Sevilla 1587.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %68'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,03, Girona 1,02).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%63
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,03, Girona 1,02).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,03, Girona 1,02).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,03, Girona 1,02).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,03, Girona 1,02).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,03, Girona 1,02).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%65
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,03, Girona 1,02).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%84
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,03, Girona 1,02).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven42/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven42/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %20'inde, Girona %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven51/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,03.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,03.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,03.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven53/100Orta risk
  • Girona için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,15 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,15 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — Girona · Kuponperest