KuponperestV2
14 Eylül Cumartesi · 19:30
Sevilla
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Getafe

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

1,88

En olası skor

1-0

%22

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%32
1.5 üst
%56
2.5 üst
%28
3.5 üst
%12

Skor olasılık matrisi

012345
0148.52.70.60.10.0
118123.70.80.10.0
2137.92.50.50.10.0
35.73.61.10.20.00.0
41.91.20.40.10.00.0
50.50.30.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 66%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%57
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Getafe 1594.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1594).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Sevilla 1589.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Getafe 1594.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Sevilla 1589.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,35, Getafe 0,63).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%60
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,35, Getafe 0,63).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,35, Getafe 0,63).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,35, Getafe 0,63).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,35, Getafe 0,63).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,35, Getafe 0,63).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%67
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,35, Getafe 0,63).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%84
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,35, Getafe 0,63).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %17'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %68'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,63 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven60/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven66/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven71/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%10
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — Getafe · Kuponperest