11 Şubat Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
SEV%29Beraberlik%22CAT%49
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%71
Güven65/100Orta riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Sevilla 1587.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,15
Beklenen gol (dep.)
1,56
Toplam beklenen gol
2,71
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Club Atlético de Madrid 1792.
- Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1587 — 1792).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Sevilla 1587.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,15, Club Atlético de Madrid 1,56).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,15, Club Atlético de Madrid 1,56).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).