KuponperestV2
3 Mayıs Cuma · 21:00
Sevilla
0-3Maç sonucu · İY 0-2
CD Leganés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,44

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%72
2.5 üst
%42
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
08.69.75.72.20.60.1
111137.52.90.80.2
27.38.44.91.90.50.1
33.23.72.10.80.20.1
41.01.20.70.30.10.0
50.30.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 86%
Dixon-Coles%55
Monte Carlo%58
Geçmiş frekans%51
Ensemble sonucu%55

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1595, CD Leganés 1541.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1595 — 1541).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Sevilla 1595.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1595, CD Leganés 1541.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Sevilla 1595.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,31, CD Leganés 1,16).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,31, CD Leganés 1,16).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,31, CD Leganés 1,16).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,31, CD Leganés 1,16).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,31, CD Leganés 1,16).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,31, CD Leganés 1,16).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,31, CD Leganés 1,16).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,31, CD Leganés 1,16).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %17'inde, CD Leganés %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven63/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven69/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven61/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — CD Leganés · Kuponperest