KuponperestV2
2 Aralık Pazartesi · 21:00
Sevilla
1-1Maç sonucu · İY 0-0
CA Osasuna

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,13

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%84
2.5 üst
%61
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.35.03.21.30.40.1
18.0106.22.50.80.2
27.99.76.02.50.80.2
35.16.33.91.60.50.1
42.53.01.90.80.20.1
51.01.20.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%86
Geçmiş frekans%86
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, CA Osasuna 1548.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1548).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Sevilla 1589.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, CA Osasuna 1548.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Sevilla 1589.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,94, CA Osasuna 1,23).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,94, CA Osasuna 1,23).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,94, CA Osasuna 1,23).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,94, CA Osasuna 1,23).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,94, CA Osasuna 1,23).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,94, CA Osasuna 1,23).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,94, CA Osasuna 1,23).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,94, CA Osasuna 1,23).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven61/100Orta risk
  • Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %17'inde, CA Osasuna %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven72/100Düşük risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,94.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven43/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,94.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,94.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven65/100Orta risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 1,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — CA Osasuna · Kuponperest