KuponperestV2
12 Temmuz Cuma · 01:30
SE Palmeiras
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Goianiense

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,35

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%62
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%38
1.5 üst
%68
2.5 üst
%41
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
09.26.12.30.50.10.0
115113.90.90.20.0
2139.23.30.80.10.0
37.35.21.90.40.10.0
43.12.20.80.20.00.0
51.10.80.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 88%
Dixon-Coles%58
Monte Carlo%62
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%62
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SE Palmeiras 1712, Goianiense 1540.
  • SE Palmeiras iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1712 — 1540).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Goianiense 1540, SE Palmeiras 1712.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven65/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: SE Palmeiras 1712, Goianiense 1540.
  • SE Palmeiras iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%38
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Goianiense 1540, SE Palmeiras 1712.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (SE Palmeiras 1,70, Goianiense 0,71).
  • SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (SE Palmeiras 1,70, Goianiense 0,71).
  • SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (SE Palmeiras 1,70, Goianiense 0,71).
  • SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (SE Palmeiras 1,70, Goianiense 0,71).
  • SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (SE Palmeiras 1,70, Goianiense 0,71).
  • SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (SE Palmeiras 1,70, Goianiense 0,71).
  • SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
  • SE Palmeiras son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
  • Kalesini kapalı tutma oranı: SE Palmeiras %53, Goianiense %0.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (SE Palmeiras 1,70, Goianiense 0,71).
  • SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
  • SE Palmeiras son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
  • Kalesini kapalı tutma oranı: SE Palmeiras %53, Goianiense %0.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (SE Palmeiras 1,70, Goianiense 0,71).
  • SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,58 gol attı, 0,57 gol yedi.
  • SE Palmeiras son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
  • Kalesini kapalı tutma oranı: SE Palmeiras %53, Goianiense %0.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • SE Palmeiras son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • SE Palmeiras kalesini maçların %53'inde, Goianiense %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,71 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven65/100Orta risk
  • SE Palmeiras için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Goianiense deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven59/100Orta risk
  • SE Palmeiras için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Goianiense deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • SE Palmeiras için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Goianiense deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Goianiense için beklenen gol: 0,71.
  • SE Palmeiras iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven65/100Yüksek risk
  • Goianiense için beklenen gol: 0,71.
  • SE Palmeiras iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven65/100Yüksek risk
  • Goianiense için beklenen gol: 0,71.
  • SE Palmeiras iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SE Palmeiras — Goianiense · Kuponperest