2 Mart Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
SHU%36Beraberlik%27SEV%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven55/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, SD Huesca 1620.
- Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,22
Beklenen gol (dep.)
1,33
Toplam beklenen gol
2,55
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Sevilla 1597.
- SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1597).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, SD Huesca 1620.
- Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,22, Sevilla 1,33).
- SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,22, Sevilla 1,33).
- SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
- SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Sevilla son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).