KuponperestV2
14 Eylül Cuma · 21:00
SD Huesca
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Rayo Vallecano

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 22 ms

Beklenen toplam gol

2,38

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%68
2.5 üst
%41
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
08.87.83.61.10.30.0
113125.61.70.40.1
2109.34.31.30.30.1
35.24.72.20.70.20.0
42.01.80.80.30.10.0
50.60.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 86%
Dixon-Coles%53
Monte Carlo%56
Geçmiş frekans%50
Ensemble sonucu%53

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, SD Huesca 1620.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, SD Huesca 1620.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,53, Rayo Vallecano 0,92).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,53, Rayo Vallecano 0,92).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,53, Rayo Vallecano 0,92).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,53, Rayo Vallecano 0,92).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,53, Rayo Vallecano 0,92).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,53, Rayo Vallecano 0,92).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,53, Rayo Vallecano 0,92).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,53, Rayo Vallecano 0,92).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • SD Huesca kalesini maçların %23'inde, Rayo Vallecano %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven45/100Orta risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,53.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven38/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,53.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,53.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven44/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven66/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 0,92.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SD Huesca — Rayo Vallecano · Kuponperest