KuponperestV2
4 Kasım Pazar · 18:30
SD Huesca
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Getafe

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,51

En olası skor

0-0

%24

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%37
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%26
1.5 üst
%44
2.5 üst
%20
3.5 üst
%7

Skor olasılık matrisi

012345
021112.90.50.10.0
121123.00.50.10.0
2116.01.60.30.00.0
34.02.10.60.10.00.0
41.00.60.10.00.00.0
50.20.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 84%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%80
Geçmiş frekans%73
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Getafe 1597.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1597).
  • Simülasyonların %37'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, SD Huesca 1620.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Getafe 1597.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, SD Huesca 1620.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%68
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %63'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%82
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,58 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,05, Getafe 0,53).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,58 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,05, Getafe 0,53).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,58 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,05, Getafe 0,53).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%9
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,58 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,05, Getafe 0,53).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%2
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,58 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,05, Getafe 0,53).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %20'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,58 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,05, Getafe 0,53).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%78
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,58 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,05, Getafe 0,53).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,58 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,05, Getafe 0,53).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,58 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %26'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%72
Güven63/100Orta risk
  • SD Huesca kalesini maçların %23'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %74'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,53 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven57/100Orta risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,05.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,05.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,05.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Getafe deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%11
Güven68/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven73/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 0,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%16
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%9
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SD Huesca — Getafe · Kuponperest