KuponperestV2
18 Mayıs Cumartesi · 20:45
SD Huesca
2-1Maç sonucu · İY 0-1
CD Leganés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

1,97

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%32
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%61
2.5 üst
%31
3.5 üst
%12

Skor olasılık matrisi

012345
013115.21.60.40.1
115136.01.80.40.1
28.57.73.51.10.20.0
33.33.01.30.40.10.0
41.00.90.40.10.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 82%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%62
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, CD Leganés 1541.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1541).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, SD Huesca 1620.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, CD Leganés 1541.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, SD Huesca 1620.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %68'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%87
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,16, CD Leganés 0,90).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%61
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,16, CD Leganés 0,90).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,16, CD Leganés 0,90).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,16, CD Leganés 0,90).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,16, CD Leganés 0,90).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,16, CD Leganés 0,90).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,16, CD Leganés 0,90).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%84
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,16, CD Leganés 0,90).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,06 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%59
Güven53/100Orta risk
  • SD Huesca kalesini maçların %23'inde, CD Leganés %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven50/100Orta risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven66/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven67/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%58
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%21
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%10
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven48/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,16 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%30
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,16 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SD Huesca — CD Leganés · Kuponperest