KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 18:30
SD Eibar
1-3Maç sonucu · İY 0-0
Sevilla

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 17 ms

Beklenen toplam gol

2,58

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%73
2.5 üst
%47
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
07.7118.24.01.50.4
18.2139.14.51.60.5
24.76.95.12.50.90.3
31.72.51.90.90.30.1
40.50.70.50.30.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 55%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%73
Elo gücü%55
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Eibar 1620, Sevilla 1597.
  • SD Eibar iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,79 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1597).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, SD Eibar 1620.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Eibar 1620, Sevilla 1597.
  • SD Eibar iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,79 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1597, SD Eibar 1620.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,11, Sevilla 1,47).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,11, Sevilla 1,47).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,11, Sevilla 1,47).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,11, Sevilla 1,47).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,11, Sevilla 1,47).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,11, Sevilla 1,47).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,11, Sevilla 1,47).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,11, Sevilla 1,47).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • SD Eibar son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • SD Eibar kalesini maçların %20'inde, Sevilla %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven61/100Orta risk
  • SD Eibar için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven53/100Yüksek risk
  • SD Eibar için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • SD Eibar için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven68/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • SD Eibar iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • SD Eibar iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • SD Eibar iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,59.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SD Eibar — Sevilla · Kuponperest