KuponperestV2
3 Nisan Çarşamba · 20:30
SD Eibar
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Rayo Vallecano

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,40

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%69
2.5 üst
%41
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
09.18.94.61.60.40.1
112136.52.20.60.1
28.78.94.51.50.40.1
34.14.12.10.70.20.0
41.41.40.70.20.10.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 90%
Dixon-Coles%54
Monte Carlo%58
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Eibar 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • SD Eibar iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,79 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, SD Eibar 1620.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SD Eibar 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • SD Eibar iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,79 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, SD Eibar 1620.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,40, Rayo Vallecano 1,02).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,40, Rayo Vallecano 1,02).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,40, Rayo Vallecano 1,02).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,40, Rayo Vallecano 1,02).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,40, Rayo Vallecano 1,02).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,40, Rayo Vallecano 1,02).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,40, Rayo Vallecano 1,02).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 1,40, Rayo Vallecano 1,02).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • SD Eibar son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • SD Eibar kalesini maçların %20'inde, Rayo Vallecano %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven54/100Orta risk
  • SD Eibar için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven37/100Yüksek risk
  • SD Eibar için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven65/100Yüksek risk
  • SD Eibar için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven50/100Orta risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SD Eibar iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SD Eibar iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven66/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SD Eibar iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven49/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SD Eibar — Rayo Vallecano · Kuponperest