3 Şubat Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
SEI%30Beraberlik%34GIR%35
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%70
Güven54/100Orta riskModel uyumu 75%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,87 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 0,84, Girona 1,03).
- SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
- SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,84
Beklenen gol (dep.)
1,03
Toplam beklenen gol
1,87
En olası skor
0-1
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SD Eibar 1620, Girona 1565.
- SD Eibar iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,79 gol attı.
- Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1565).
- Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, SD Eibar 1620.
- Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,87 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 0,84, Girona 1,03).
- SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %26'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,87 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 0,84, Girona 1,03).
- SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,24 gol yedi.
- SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven40/100Yüksek risk
- SD Eibar son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).