KuponperestV2
28 Ekim Cumartesi · 15:30
Schalke 04
1-1Maç sonucu · İY 1-0
VfL Wolfsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,22

En olası skor

0-0

%29

Ev sahibi kazanır
%32
Beraberlik
%42
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%22
1.5 üst
%35
2.5 üst
%12
3.5 üst
%3

Skor olasılık matrisi

012345
029175.11.00.10.0
119113.30.60.10.0
26.03.51.00.20.00.0
31.30.80.20.00.00.0
40.20.10.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 0%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%88
Geçmiş frekans%42
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1596, VfL Wolfsburg 1534.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1596 — 1534).
  • Simülasyonların %42'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Schalke 04 1596.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1596, VfL Wolfsburg 1534.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, Schalke 04 1596.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%61
Güven51/100Yüksek risk
  • Simülasyonların %58'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%74
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,23 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, VfL Wolfsburg 0,59).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %12'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%42
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,23 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, VfL Wolfsburg 0,59).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %12'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%23
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,23 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, VfL Wolfsburg 0,59).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %12'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%10
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,23 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, VfL Wolfsburg 0,59).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %12'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%1
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,23 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, VfL Wolfsburg 0,59).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %12'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%58
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,23 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, VfL Wolfsburg 0,59).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%77
Güven41/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,23 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, VfL Wolfsburg 0,59).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%90
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,23 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, VfL Wolfsburg 0,59).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%30
Güven42/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %22'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%70
Güven42/100Yüksek risk
  • Schalke 04 kalesini maçların %27'inde, VfL Wolfsburg %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %78'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,59 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,64.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,64.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven72/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,64.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • VfL Wolfsburg deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven34/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 0,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven54/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 0,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven72/100Yüksek risk
  • VfL Wolfsburg için beklenen gol: 0,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%9
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%5
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Schalke 04 — VfL Wolfsburg · Kuponperest