KuponperestV2
18 Mayıs Cumartesi · 15:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

1,19

En olası skor

0-0

%30

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%41
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%18
1.5 üst
%32
2.5 üst
%11
3.5 üst
%4

Skor olasılık matrisi

012345
031175.00.90.10.0
119113.00.60.10.0
25.83.30.90.20.00.0
31.20.70.20.00.00.0
40.20.10.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 0%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%89
Geçmiş frekans%33
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, VfB Stuttgart 1734.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1615 — 1734).
  • Simülasyonların %41'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Schalke 04 1615.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, VfB Stuttgart 1734.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Schalke 04 1615.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%62
Güven53/100Orta risk
  • Simülasyonların %59'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%72
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%43
Güven34/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%24
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%12
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%1
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%57
Güven34/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%76
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%88
Güven47/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%27
Güven43/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %18'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%73
Güven43/100Yüksek risk
  • Schalke 04 kalesini maçların %27'inde, VfB Stuttgart %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %82'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,57 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,61.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven68/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,61.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven73/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,61.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven32/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 0,57.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven42/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 0,57.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven73/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 0,57.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%64
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%9
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%5
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Schalke 04 — VfB Stuttgart · Kuponperest