KuponperestV2
18 Mayıs Cumartesi · 15:30

Kuponperest analizi

S04%29Beraberlik%38VST%34

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%76
Güven41/100Yüksek riskModel uyumu 0%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,61

Beklenen gol (dep.)

0,57

Toplam beklenen gol

1,18

En olası skor

0-0

%31

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, VfB Stuttgart 1734.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1615 — 1734).
  • Simülasyonların %41'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Schalke 04 1615.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%24
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%76
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,61, VfB Stuttgart 0,57).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%27
Güven43/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %18'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Schalke 04 — VfB Stuttgart · Kuponperest