KuponperestV2
3 Kasım Cumartesi · 15:30
Schalke 04
3-1Maç sonucu · İY 0-0
Hannover 96

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

0,99

En olası skor

0-0

%37

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%46
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%13
1.5 üst
%26
2.5 üst
%7
3.5 üst
%2

Skor olasılık matrisi

012345
037111.70.20.00.0
1267.71.10.10.00.0
28.82.60.40.00.00.0
32.00.60.10.00.00.0
40.30.10.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 alt

Uyum 0%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%31
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Hannover 96 1620.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1615 — 1620).
  • Simülasyonların %46'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, Schalke 04 1615.
  • Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Hannover 96 1620.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, Schalke 04 1615.
  • Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • Simülasyonların %54'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%67
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,99 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, Hannover 96 0,30).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%36
Güven35/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,99 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, Hannover 96 0,30).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%21
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,99 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, Hannover 96 0,30).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%8
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,99 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, Hannover 96 0,30).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%1
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,99 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, Hannover 96 0,30).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%64
Güven35/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,99 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, Hannover 96 0,30).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%79
Güven41/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,99 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, Hannover 96 0,30).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%92
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,99 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, Hannover 96 0,30).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%21
Güven44/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Hannover 96 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 0,99 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %13'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%79
Güven44/100Orta risk
  • Schalke 04 kalesini maçların %27'inde, Hannover 96 %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %87'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,30 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,69.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven67/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,69.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven72/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,69.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%36
Güven35/100Yüksek risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 0,30.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%7
Güven61/100Yüksek risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 0,30.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven72/100Yüksek risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 0,30.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%66
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%8
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%4
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%9
Güven59/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Schalke 04 — Hannover 96 · Kuponperest