KuponperestV2
12 Mayıs Cumartesi · 15:30
Schalke 04
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Eintracht Frankfurt

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

1,18

En olası skor

0-0

%30

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%43
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%19
1.5 üst
%34
2.5 üst
%11
3.5 üst
%3

Skor olasılık matrisi

012345
031143.40.50.10.0
122102.40.40.00.0
27.73.60.80.10.00.0
31.80.80.20.00.00.0
40.30.10.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 0%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%89
Geçmiş frekans%31
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Eintracht Frankfurt 1614.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1615 — 1614).
  • Simülasyonların %43'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Schalke 04 1615.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Eintracht Frankfurt 1614.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Schalke 04 1615.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • Simülasyonların %57'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%72
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,16 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,70, Eintracht Frankfurt 0,46).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%44
Güven32/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,16 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,70, Eintracht Frankfurt 0,46).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%25
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,16 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,70, Eintracht Frankfurt 0,46).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%12
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,16 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,70, Eintracht Frankfurt 0,46).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%1
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,16 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,70, Eintracht Frankfurt 0,46).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %11'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%56
Güven32/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,16 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,70, Eintracht Frankfurt 0,46).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%75
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,16 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,70, Eintracht Frankfurt 0,46).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%88
Güven44/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,16 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,70, Eintracht Frankfurt 0,46).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%29
Güven38/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %19'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%71
Güven38/100Yüksek risk
  • Schalke 04 kalesini maçların %27'inde, Eintracht Frankfurt %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %81'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,46 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,70.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,70.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven72/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,70.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%50
Güven29/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 0,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven43/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 0,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven72/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 0,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%10
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%5
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%14
Güven60/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Schalke 04 — Eintracht Frankfurt · Kuponperest