KuponperestV2
5 Mayıs Pazar · 13:30
Schalke 04
0-0Maç sonucu
Augsburg

Kuponperest analizi

S04%30Beraberlik%41AUG%29

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 alt%63
Güven35/100Yüksek riskModel uyumu 0%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 0,95 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,51, Augsburg 0,44).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,51

Beklenen gol (dep.)

0,44

Toplam beklenen gol

0,95

En olası skor

0-0

%39

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Augsburg 1632.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1615 — 1632).
  • Simülasyonların %43'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, Schalke 04 1615.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%21
Güven42/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,95 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,51, Augsburg 0,44).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %6'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%79
Güven42/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,95 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,51, Augsburg 0,44).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%23
Güven41/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 0,95 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %13'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Schalke 04 — Augsburg · Kuponperest