KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 15:30
Schalke 04
1-0Maç sonucu · İY 1-0
1. FSV Mainz 05

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

0,98

En olası skor

0-0

%36

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%46
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%15
1.5 üst
%26
2.5 üst
%7
3.5 üst
%1

Skor olasılık matrisi

012345
038205.51.00.10.0
1168.92.40.40.10.0
23.61.90.50.10.00.0
30.50.30.10.00.00.0
40.10.00.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 alt

Uyum 0%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%26
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1615 — 1633).
  • Simülasyonların %46'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Schalke 04 1615.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Schalke 04 1615.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%58
Güven47/100Yüksek risk
  • Simülasyonların %54'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%66
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,97 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,43, 1. FSV Mainz 05 0,54).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%37
Güven34/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,97 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,43, 1. FSV Mainz 05 0,54).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%20
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,97 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,43, 1. FSV Mainz 05 0,54).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%9
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,97 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,43, 1. FSV Mainz 05 0,54).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%1
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,97 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,43, 1. FSV Mainz 05 0,54).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %7'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%63
Güven34/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,97 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,43, 1. FSV Mainz 05 0,54).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%80
Güven41/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,97 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,43, 1. FSV Mainz 05 0,54).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%91
Güven48/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 0,97 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,43, 1. FSV Mainz 05 0,54).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%24
Güven40/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 0,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %15'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%76
Güven40/100Yüksek risk
  • Schalke 04 kalesini maçların %27'inde, 1. FSV Mainz 05 %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %85'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,43 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,43.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%10
Güven62/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,43.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven72/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,43.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%51
Güven29/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 0,54.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven41/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 0,54.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven72/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 0,54.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%7
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%4
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,54 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%9
Güven59/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,54 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 0,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Schalke 04 — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest