KuponperestV2
1 Nisan Pazartesi · 15:00
Sassuolo Calcio
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

SCA%34Beraberlik%21UCA%45

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%77
Güven55/100Orta riskModel uyumu 45%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,92, Udinese Calcio 2,57).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,92

Beklenen gol (dep.)

2,57

Toplam beklenen gol

4,49

En olası skor

1-2

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Udinese Calcio 1546.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1546).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Sassuolo Calcio 1569.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,92, Udinese Calcio 2,57).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,92, Udinese Calcio 2,57).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven55/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %79'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Sassuolo Calcio — Udinese Calcio · Kuponperest