28 Şubat Çarşamba · 18:00
Kuponperest analizi
SCA%28Beraberlik%21SNA%51
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%63
Güven57/100Orta riskModel uyumu 69%
Neden?
- SSC Napoli için beklenen gol: 2,29.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,67
Beklenen gol (dep.)
2,29
Toplam beklenen gol
3,96
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, SSC Napoli 1761.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1761).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Sassuolo Calcio 1569.
- SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,67, SSC Napoli 2,29).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,67, SSC Napoli 2,29).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).