10 Mart Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
SCA%33Beraberlik%22SNA%45
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%85
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 74%
Neden?
- SSC Napoli için beklenen gol: 1,67.
- Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,49
Beklenen gol (dep.)
1,67
Toplam beklenen gol
3,16
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, SSC Napoli 1791.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1622 — 1791).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Sassuolo Calcio 1622.
- SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,49, SSC Napoli 1,67).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,49, SSC Napoli 1,67).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).