KuponperestV2
17 Mart Cuma · 18:30
Sassuolo Calcio
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Spezia Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,36

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.65.64.62.51.00.3
16.09.97.94.31.70.6
25.38.56.93.71.50.5
33.14.94.02.10.90.3
41.32.11.70.90.40.1
50.50.70.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 94%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%87
Geçmiş frekans%86
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Spezia Calcio 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1564 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Sassuolo Calcio 1564.
  • Spezia Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Spezia Calcio 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Sassuolo Calcio 1564.
  • Spezia Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,74, Spezia Calcio 1,61).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,74, Spezia Calcio 1,61).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,74, Spezia Calcio 1,61).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,74, Spezia Calcio 1,61).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,74, Spezia Calcio 1,61).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,74, Spezia Calcio 1,61).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,74, Spezia Calcio 1,61).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,74, Spezia Calcio 1,61).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven58/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Spezia Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio kalesini maçların %10'inde, Spezia Calcio %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven58/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven70/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven49/100Orta risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sassuolo Calcio — Spezia Calcio · Kuponperest