KuponperestV2
24 Şubat Pazar · 15:00
Sassuolo Calcio
1-1Maç sonucu · İY 1-0
SPAL 2013 Ferrara

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 37 ms

Beklenen toplam gol

3,16

En olası skor

2-0

%10

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%83
2.5 üst
%62
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.54.12.00.60.20.0
19.39.24.41.40.30.1
2109.94.71.50.40.1
37.57.23.41.10.30.1
44.13.91.90.60.10.0
51.81.70.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 60%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%83
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1622 — 1620).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Sassuolo Calcio 1622.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Sassuolo Calcio 1622.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,18, SPAL 2013 Ferrara 0,96).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,18, SPAL 2013 Ferrara 0,96).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,18, SPAL 2013 Ferrara 0,96).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,18, SPAL 2013 Ferrara 0,96).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,18, SPAL 2013 Ferrara 0,96).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,18, SPAL 2013 Ferrara 0,96).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,18, SPAL 2013 Ferrara 0,96).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,18, SPAL 2013 Ferrara 0,96).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio kalesini maçların %10'inde, SPAL 2013 Ferrara %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,96 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven71/100Düşük risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven65/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven63/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven75/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sassuolo Calcio — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest