KuponperestV2
10 Kasım Cuma · 18:30
Sassuolo Calcio
2-2Maç sonucu · İY 1-2
Salernitana 1919

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

4,17

En olası skor

3-1

%8

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%75
1.5 üst
%92
2.5 üst
%77
3.5 üst
%60

Skor olasılık matrisi

012345
01.52.21.91.10.40.1
13.66.15.02.81.10.4
24.87.96.53.61.50.5
34.26.95.73.21.30.4
42.74.53.72.10.90.3
51.42.42.01.10.40.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 80%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%71
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Salernitana 1919 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1564 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Sassuolo Calcio 1564.
  • Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Salernitana 1919 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Sassuolo Calcio 1564.
  • Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,62, Salernitana 1919 1,66).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,62, Salernitana 1919 1,66).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,62, Salernitana 1919 1,66).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,62, Salernitana 1919 1,66).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%42
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,62, Salernitana 1919 1,66).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,62, Salernitana 1919 1,66).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,62, Salernitana 1919 1,66).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,62, Salernitana 1919 1,66).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven66/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio kalesini maçların %10'inde, Salernitana 1919 %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %25'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven65/100Düşük risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,62.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%67
Güven53/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,62.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%48
Güven62/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,62.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven64/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven45/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven74/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven65/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sassuolo Calcio — Salernitana 1919 · Kuponperest