KuponperestV2
19 Mayıs Cuma · 20:45
Sassuolo Calcio
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Monza

Kuponperest analizi

SCA%56Beraberlik%18MON%26

En güçlü istatistiksel sinyal

4.5 üst%52
Güven59/100Orta riskModel uyumu 100%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,82, Monza 1,98).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,82

Beklenen gol (dep.)

1,98

Toplam beklenen gol

4,79

En olası skor

2-1

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, Monza 1431.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1564 — 1431).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Sassuolo Calcio 1564.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%84
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,82, Monza 1,98).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%16
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,82, Monza 1,98).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%80
Güven66/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %82'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Sassuolo Calcio — Monza · Kuponperest