KuponperestV2
14 Nisan Pazar · 15:00
Sassuolo Calcio
3-3Maç sonucu · İY 2-1
Milan

Kuponperest analizi

SCA%22Beraberlik%20MIL%57

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%65
Güven58/100Orta riskModel uyumu 73%

Neden?

  • Milan için beklenen gol: 2,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,22

Beklenen gol (dep.)

2,25

Toplam beklenen gol

3,48

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Milan 1752.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1752).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Sassuolo Calcio 1569.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,22, Milan 2,25).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,22, Milan 2,25).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Sassuolo Calcio — Milan · Kuponperest