KuponperestV2
21 Nisan Pazar · 12:30
Sassuolo Calcio
0-3Maç sonucu · İY 0-2
Lecce

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,72

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%88
2.5 üst
%71
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.74.23.51.90.80.3
15.18.67.13.91.60.5
25.28.67.13.91.60.5
33.55.74.72.61.10.4
41.72.92.41.30.50.2
50.71.21.00.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 79%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%63
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Lecce 1507.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1507).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1507, Sassuolo Calcio 1569.
  • Lecce deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Lecce 1507.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1507, Sassuolo Calcio 1569.
  • Lecce deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,01, Lecce 1,65).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,01, Lecce 1,65).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,01, Lecce 1,65).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,01, Lecce 1,65).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,01, Lecce 1,65).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,01, Lecce 1,65).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,01, Lecce 1,65).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,01, Lecce 1,65).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven56/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Lecce son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio kalesini maçların %10'inde, Lecce %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven68/100Düşük risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,01.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Lecce deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven53/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,01.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Lecce deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,01.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Lecce deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven52/100Orta risk
  • Lecce için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • Lecce için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Lecce için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,05 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,05 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sassuolo Calcio — Lecce · Kuponperest