KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 20:45
Sassuolo Calcio
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Internazionale Milano

Kuponperest analizi

SCA%19Beraberlik%16IMI%65

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 2.5 üst%59
Güven64/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 3,08.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,60

Beklenen gol (dep.)

3,08

Toplam beklenen gol

4,68

En olası skor

1-3

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Internazionale Milano 1890.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1890).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%65
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Sassuolo Calcio 1569.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%80
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,60, Internazionale Milano 3,08).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,60, Internazionale Milano 3,08).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven64/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Sassuolo Calcio — Internazionale Milano · Kuponperest