24 Şubat Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
SCA%48Beraberlik%24EMP%28
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%72
Güven56/100Orta riskModel uyumu 62%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,21, Empoli 1,70).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,21
Beklenen gol (dep.)
1,70
Toplam beklenen gol
3,91
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Empoli 1507.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1507).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Sassuolo Calcio 1569.
- Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,21, Empoli 1,70).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,21, Empoli 1,70).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,91 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).