KuponperestV2
12 Mart Pazar · 12:30
Sassuolo Calcio
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Bologna

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,49

En olası skor

2-2

%9

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%86
2.5 üst
%69
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
02.63.83.01.50.60.2
15.38.46.43.31.30.4
25.88.96.93.51.40.4
34.16.34.92.51.00.3
42.23.42.61.30.50.2
50.91.51.10.60.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 87%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%66
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1610, Bologna 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1610 — 1620).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Sassuolo Calcio 1610.
  • Bologna deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1610, Bologna 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna 1620, Sassuolo Calcio 1610.
  • Bologna deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,14, Bologna 1,54).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,14, Bologna 1,54).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,14, Bologna 1,54).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,14, Bologna 1,54).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,14, Bologna 1,54).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,14, Bologna 1,54).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,14, Bologna 1,54).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 2,14, Bologna 1,54).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Bologna son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven60/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio kalesini maçların %10'inde, Bologna %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven68/100Düşük risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,14.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Bologna deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,14.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Bologna deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 2,14.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Bologna deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven68/100Orta risk
  • Bologna için beklenen gol: 1,54.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Bologna için beklenen gol: 1,54.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Bologna için beklenen gol: 1,54.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sassuolo Calcio — Bologna · Kuponperest