KuponperestV2
18 Temmuz Perşembe · 02:00
São Paulo
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Grêmio FBPA

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 44 ms

Beklenen toplam gol

2,05

En olası skor

1-0

%17

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%34
1.5 üst
%60
2.5 üst
%36
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
0137.72.50.50.10.0
118123.70.80.10.0
2138.32.60.60.10.0
36.34.01.30.30.00.0
42.31.40.50.10.00.0
50.70.40.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 85%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: São Paulo 1516, Grêmio FBPA 1488.
  • São Paulo iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1516 — 1488).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1488, São Paulo 1516.
  • Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: São Paulo 1516, Grêmio FBPA 1488.
  • São Paulo iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1488, São Paulo 1516.
  • Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,44, Grêmio FBPA 0,64).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%63
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,44, Grêmio FBPA 0,64).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,44, Grêmio FBPA 0,64).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,44, Grêmio FBPA 0,64).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,44, Grêmio FBPA 0,64).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,44, Grêmio FBPA 0,64).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • São Paulo son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%64
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,44, Grêmio FBPA 0,64).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • São Paulo son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,44, Grêmio FBPA 0,64).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • São Paulo son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven46/100Yüksek risk
  • São Paulo son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven46/100Yüksek risk
  • São Paulo kalesini maçların %20'inde, Grêmio FBPA %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %66'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,64 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven67/100Orta risk
  • São Paulo için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Grêmio FBPA deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • São Paulo için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Grêmio FBPA deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • São Paulo için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Grêmio FBPA deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%53
Güven40/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • São Paulo iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven62/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • São Paulo iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven72/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • São Paulo iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,16 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,16 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

São Paulo — Grêmio FBPA · Kuponperest