KuponperestV2
13 Haziran Cuma · 03:30
São Paulo
1-3Maç sonucu · İY 0-2
CR Vasco da Gama

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 30 ms

Beklenen toplam gol

2,38

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%69
2.5 üst
%44
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
09.37.33.30.90.20.0
114125.11.40.30.1
2119.34.01.10.20.0
35.74.82.10.60.10.0
42.21.90.80.20.00.0
50.70.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 68%
Dixon-Coles%54
Monte Carlo%55
Geçmiş frekans%42
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: São Paulo 1519, CR Vasco da Gama 1500.
  • São Paulo iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1519 — 1500).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1500, São Paulo 1519.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: São Paulo 1519, CR Vasco da Gama 1500.
  • São Paulo iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1500, São Paulo 1519.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,56, CR Vasco da Gama 0,85).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,56, CR Vasco da Gama 0,85).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,56, CR Vasco da Gama 0,85).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,56, CR Vasco da Gama 0,85).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,56, CR Vasco da Gama 0,85).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,56, CR Vasco da Gama 0,85).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • São Paulo son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,56, CR Vasco da Gama 0,85).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • São Paulo son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (São Paulo 1,56, CR Vasco da Gama 0,85).
  • São Paulo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • São Paulo son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • São Paulo son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • São Paulo kalesini maçların %20'inde, CR Vasco da Gama %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,85 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven68/100Düşük risk
  • São Paulo için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • São Paulo için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • São Paulo için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven55/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • São Paulo iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • São Paulo iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven72/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • São Paulo iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

São Paulo — CR Vasco da Gama · Kuponperest