KuponperestV2
31 Ağustos Pazar · 22:00
Santos
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Fluminense

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,81

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%79
2.5 üst
%54
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
07.08.45.72.50.80.2
19.0138.03.51.10.3
26.58.55.62.40.80.2
33.04.02.61.10.40.1
41.11.40.90.40.10.0
50.30.40.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%62
Elo gücü%59
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Santos 1572, Fluminense 1585.
  • Santos iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1572 — 1585).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, Santos 1572.
  • Fluminense deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Santos 1572, Fluminense 1585.
  • Santos iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, Santos 1572.
  • Fluminense deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Santos 1,40, Fluminense 1,31).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Santos 1,40, Fluminense 1,31).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Santos 1,40, Fluminense 1,31).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Santos 1,40, Fluminense 1,31).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Santos 1,40, Fluminense 1,31).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Santos 1,40, Fluminense 1,31).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Santos son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Santos 1,40, Fluminense 1,31).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Santos son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Santos 1,40, Fluminense 1,31).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Santos son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • Santos son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Santos kalesini maçların %23'inde, Fluminense %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven62/100Orta risk
  • Santos için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Fluminense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Santos için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Fluminense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Santos için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Fluminense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven60/100Orta risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Santos iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Santos iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Santos iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Santos — Fluminense · Kuponperest