KuponperestV2
1 Ekim Pazartesi · 20:30
Sampdoria
2-1Maç sonucu · İY 1-1
SPAL 2013 Ferrara

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 36 ms

Beklenen toplam gol

3,39

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%64
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%85
2.5 üst
%65
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.63.82.20.80.20.1
17.78.95.01.90.50.1
28.69.85.52.10.60.1
36.47.24.11.50.40.1
43.64.02.30.90.20.1
51.61.81.00.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 63%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%82
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Sampdoria iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Sampdoria 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Sampdoria iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Sampdoria 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,22, SPAL 2013 Ferrara 1,13).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,22, SPAL 2013 Ferrara 1,13).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,22, SPAL 2013 Ferrara 1,13).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,22, SPAL 2013 Ferrara 1,13).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,22, SPAL 2013 Ferrara 1,13).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,22, SPAL 2013 Ferrara 1,13).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,22, SPAL 2013 Ferrara 1,13).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,22, SPAL 2013 Ferrara 1,13).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Sampdoria kalesini maçların %23'inde, SPAL 2013 Ferrara %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven62/100Orta risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 2,22.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven36/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 2,22.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 2,22.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven53/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Sampdoria iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven48/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Sampdoria iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven67/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Sampdoria iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sampdoria — SPAL 2013 Ferrara · Kuponperest