KuponperestV2
19 Eylül Çarşamba · 19:00
Sampdoria
1-1Maç sonucu · İY 0-1
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,80

En olası skor

1-1

%7

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%71
1.5 üst
%90
2.5 üst
%74
3.5 üst
%55

Skor olasılık matrisi

012345
02.33.63.01.70.70.2
14.78.06.53.61.50.5
25.28.57.03.91.60.5
33.76.25.12.81.10.4
42.03.32.71.50.60.2
50.91.41.20.60.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 78%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, ACF Fiorentina 1605.
  • Sampdoria iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1605).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Sampdoria 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, ACF Fiorentina 1605.
  • Sampdoria iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Sampdoria 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,16, ACF Fiorentina 1,65).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,16, ACF Fiorentina 1,65).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,16, ACF Fiorentina 1,65).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,16, ACF Fiorentina 1,65).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,16, ACF Fiorentina 1,65).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,16, ACF Fiorentina 1,65).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,16, ACF Fiorentina 1,65).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Sampdoria 2,16, ACF Fiorentina 1,65).
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sampdoria son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven62/100Orta risk
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Sampdoria kalesini maçların %23'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %29'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven67/100Düşük risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 2,16.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven42/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 2,16.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 2,16.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven69/100Düşük risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Sampdoria iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven42/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Sampdoria iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,65.
  • Deplasmanda maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Sampdoria iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,13 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,13 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,81.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sampdoria — ACF Fiorentina · Kuponperest