KuponperestV2
28 Ağustos Pazartesi · 18:30
Salernitana 1919
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Udinese Calcio

Kuponperest analizi

S19%25Beraberlik%26UCA%49

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%67
Güven68/100Orta riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,35

Beklenen gol (dep.)

2,22

Toplam beklenen gol

3,57

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Udinese Calcio 1533.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1533).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Salernitana 1919 1620.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven65/100Orta risk
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Salernitana 1919 — Udinese Calcio · Kuponperest