KuponperestV2
18 Eylül Pazartesi · 18:30
Salernitana 1919
0-3Maç sonucu · İY 0-2
Torino

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,95

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%43
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%78
2.5 üst
%56
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.58.26.53.31.30.4
17.3128.94.61.80.5
25.17.96.13.11.20.4
32.33.62.81.40.60.2
40.81.21.00.50.20.1
50.20.30.30.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 75%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%64
Elo gücü%56
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Torino 1582.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1582).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1582, Salernitana 1919 1620.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Torino 1582.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1582, Salernitana 1919 1620.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,37, Torino 1,55).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,37, Torino 1,55).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,37, Torino 1,55).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,37, Torino 1,55).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,37, Torino 1,55).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,37, Torino 1,55).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,37, Torino 1,55).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,37, Torino 1,55).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 kalesini maçların %7'inde, Torino %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven64/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven71/100Düşük risk
  • Torino için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Salernitana 1919 — Torino · Kuponperest